АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

62 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #S-13367

Опис на имотот

Шифра-13367-Се издава стан во Центар кај Соборна, 62м2, трособен, на 5кат со лифт, парно комплетно наместен.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Soborna
 • Површина: 62 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 5
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 13 пат/и
 • Огласот е објавен на 11.01.2018 14:10

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад