АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

42 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #S-13347

Опис на имотот

Sifra-13347- Se izdava kancelariski prostor vo Centar, vo blizina na Ramstor, 42m2, dvosoben, na visoko prizemje, prazen so kujnski elementi.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на:
 • Површина: 42 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 12 пат/и
 • Огласот е објавен на 11.01.2018 13:12

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад