АБЦ ДОМ     Скопје, Тафталиџе 1

1 eur   (0 eur/m2)

90 m2 | 4 соби, изграден год. | Шифра #S-2/5026

Опис на имотот

Sifra-2/5026- Se prodava stan vo Taftalidze 1 vo blizina na Vegera pekara, 90m2, cetvorosoben, na 8kat, orientacija Sever/Zapad/Jug, kupatilo, gostinski toalet, utility, odrzan.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталиџе 1
 • Во близина на: Vegera Pekara
 • Површина: 90 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба:
 • Кат: 8
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 19 пат/и
 • Огласот е објавен на 11.01.2018 12:46

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад