АБЦ ДОМ     Скопје, Аеродром

1 eur   (0 eur/m2)

70 m2 | 3 соби, изграден 2017 год. | Шифра #S-4/4322

Опис на имотот

Шифра-4/4322-Се продава стан во Аеродром во близина на Американ Колеџ, 70м2, трособен, на високо приземје, 2017г.г. со купатило и гостински тоалет, вселив.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на:
 • Површина: 70 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2017
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 16 пат/и
 • Огласот е објавен на 10.01.2018 13:55

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад