АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

50 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #S-10720

Опис на имотот

Sifra-10720-Se izdava stan vo Centar kaj Zirat Banka, 50m2, dvosoben, na 2 kat so lift, ima parno, namesten, za 1-2 osobi vraboteni.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Zirat Banka
 • Површина: 50 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 2
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 14 пат/и
 • Огласот е објавен на 10.01.2018 13:29

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад