VIKTORI     Скопје, Аеродром

132,000 eur   (759 eur/m2)

174 m2 | 5 соби, изграден 1985 год. | Шифра #1158

Опис на имотот

SE PRODAVA PREKRASEN STAN VO AERODROM-DUPLEKS 174 m2 OD KOI 150 m2 E STANBENA POVRSINA I 24 m2 TERASI.STANOT E NA 2 NIVOA IMA 3 SPALNI,NA 8 KAT SO PARNO,LIFT.ODLICEN.VREDI DA SE VIDI.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: CAFFE TREND
 • Површина: 174 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 1985
 • Кат: 8 / 8
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 39 пат/и
 • Огласот е објавен на 22.01.2018 10:17

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад