Agencija Prostor     Гостивар,

75,000 eur   (1,000 eur/m2)

75 m2 | 3 соби, изграден 2007 год. | Шифра #3НЕ

Опис на имотот

На влезот во убавото Маврово ве пресретнува населба со прекрасни вили.Токму таму се продава прекрасна вила во мермер.Нејзината вкупна површина е 100м2 сместена на каскаден 700м2 плац. Стара е само 10 години со вертикален пресек По+1+ПК, од кој подрумот е адаптиран за повеќе намени.Првиот кат има салон со камин и гостинско вц. На поткровјето има 3 спални соби со купатило. Од првиот кат и поткровјето се протегаат две големи тераси од кои може да се ужива во убавините на Бистра и убавото Мавровско Езеро.Пристапот кон вилата е од две страни.Цена 75 000ев.Шифра-3НЕ

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Гостивар
 • Населба:
 • Во близина на: Маврово
 • Површина: 75 m2
 • Површина на дворот: 700 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2007
 • Кат: Приземје / 0
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 22 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.01.2018 16:36

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад