Dimitar Vlahov br.98     Кочани, Центар

250 eur/месец   (5 eur/m2)

55 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #18011

Опис на имотот

Dukanot e eksra na vidno mesto na prizemje od 55m2, so izlog ubav , roletni, klima, wc, ima i raftovi koi moze da se upotrebat za market, butik, apteka ili moze da se ostranat.Cenata na iznajmuvanje e 250 evra.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Dimitar Vlahov br.98
 • Град: Кочани
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Strisani
 • Површина: 55 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 21 пат/и
 • Огласот е објавен на 03.01.2018 20:33

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад