Agencija Prostor     Скопје, Центар

300 eur/месец   (4 eur/m2)

70 m2 | 3 соби, изграден 2000 год. | Шифра #3038/1

Опис на имотот

Се издава стан во Центар, позади Универзална Сала со квадратура од 70м2. Се наоѓа на 5/6 кат. Располага со днeвна, кујна, купатило, две спални соби, балкон. Станот е комплетно наместен, приклучен на градско греење, поседува клима уред и лифт.Цена 300еур. Шифра 3038/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Univerzalna Sala
 • Површина: 70 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 5 / 6
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 40 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.02.2018 17:15

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад