АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

70 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #S-13389

Опис на имотот

Sifra-13389-Se izdava stan vo Centar vo blizina na Gradska Bolnica, 70m2, trosoben, na 3kat so lift, so parno, luksuzno namesten, vseliv.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на:
 • Површина: 70 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 43 пат/и
 • Огласот е објавен на 03.01.2018 12:39

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад