Agencija Prostor     Скопје, Карпош 1

300 eur/месец   (11 eur/m2)

28 m2 | 2 соби, изграден 2014 год. | Шифра #2024/1

Опис на имотот

Се издава стан на ул. Рузвелтова, со површина од 38м2. Се наоѓа на 2 кат. Станот е нов и комплетно наместен со нов мебел и електрични апарати. Има дневна , кујна со трпезарија, една спална соба, купатило, балкон.Станот е погоден и за фирми. Цена 300еур. Шифра 2024/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 1
 • Во близина на: Ruzveltova
 • Површина: 28 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2014
 • Кат: 2 / 5
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 43 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.02.2018 13:36

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад