АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

80 m2 | 4 соби, изграден год. | Шифра #S-9138

Опис на имотот

Sifra-9138-Se izdava stan vo Gradski Park, 80m2, cetvorosoben, na 1 kat, so sopstveno greenje, kompletno namesten.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на:
 • Површина: 80 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба:
 • Кат: 1
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 36 пат/и
 • Огласот е објавен на 28.12.2017 12:26

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад