АБЦ ДОМ     Скопје, Дебар маало

1 eur/месец   (0 eur/m2)

70 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #12870

Опис на имотот

Sifra-12870-Se izdava stan vo Debar Maalo, 70m2, trosoben, na visoko prizemje, kompletno namesten so ponov mebel.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Дебар маало
 • Во близина на:
 • Површина: 70 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 39 пат/и
 • Огласот е објавен на 26.12.2017 12:15

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад