АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

39 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #13350

Опис на имотот

Sifra-13350-Se izdava stan vo Centar kaj rampa, 39m2, dvosoben, na 3kat, so lift, prazen, vo novogradba, vseliv.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на:
 • Површина: 39 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 3
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 43 пат/и
 • Огласот е објавен на 26.12.2017 11:44

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад