NOVO LISICE     Скопје, Аеродром

53,000 eur   (1,104 eur/m2)

48 m2 | 2 соби, изграден 2015 год. | Шифра #1141

Опис на имотот

SE PRODAVA ODLICEN STAN VO N.LISICE-ZGRADA NA ADORA,48 m2 NA 1 KAT,1 SPALNA,LIFT,PARNO.STANOT SE PRODAVA SO KUJNA I PLAKARI.ORIENTACIJA-SEVEROZAPAD. CENA 53000 so mebel.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: NOVO LISICE
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: RAMSTOR
 • Површина: 48 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2015
 • Кат: 1 / 6
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 91 пат/и
 • Огласот е објавен на 20.01.2018 22:36

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад