DAME GRUEV     Скопје, Центар

66,000 eur   (1,200 eur/m2)

55 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #1135

Опис на имотот

SE PRODAVA STAN 55 m2 NA 1 KAT VO BLOKOT NA GRADSKI ZID ,KAJ SOBOREN HRAM.STANOT E SO 1 SPALNA,LIFT,PARNO.POGLED KON VNATRESNIOT MIREN DEL.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: DAME GRUEV
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: SOBOREN HRAM
 • Површина: 55 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 1 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 122 пат/и
 • Огласот е објавен на 10.01.2018 10:50

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад