KARPOS     Скопје, Карпош 3

56,000 eur   (1,120 eur/m2)

50 m2 | 2 соби, изграден 2017 год. | Шифра #1127

Опис на имотот

SE PRODAVA NOV STAN VO CITY GARDEN,KAL SITY MALL,STANOT E 50 m2 NA 1 KAT,SO TERASA KOJA KE BIDE HORTIKULTURNO UREDENA. cenata e 56000 eur so platen danok i provizija.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: KARPOS
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 3
 • Во близина на: CITY MALL
 • Површина: 50 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 1 / 9
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 49 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.12.2017 10:49

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад