Алексо Демниевски 23     Скопје, Ѓорче петров

730 eur   (11 eur/m2)

64 m2 | 3 соби, изграден 2016 год. | Шифра #17860

Опис на имотот

Се продава стан 64м2, новаградба, веднаш вселив, со вклучено паркинг место

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Алексо Демниевски 23
 • Град: Скопје
 • Населба: Ѓорче петров
 • Во близина на:
 • Површина: 64 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2016
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 47 пат/и
 • Огласот е објавен на 11.01.2018 09:16

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад