VIKTORI     Скопје, Ѓорче петров

850 eur   (21 eur/m2)

40 m2 | 2 соби, изграден 2017 год. | Шифра #1125

Опис на имотот

SEPRODAVA NOV STAN VO GORCE 40 M2,SO 1 SPALNA NA 5/8 KAT,ORIENTIRAN KON SEVER.VSELUVANJE VO JANUARI 2018 G.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Скопје
 • Населба: Ѓорче петров
 • Во близина на: GIMNAZIJATA
 • Површина: 40 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 1 / 8
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 30 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.12.2017 21:00

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад