VIKTORI     Скопје, Ѓорче петров

850 eur   (19 eur/m2)

44 m2 | 2 соби, изграден 2017 год. | Шифра #1124

Опис на имотот

SE PRODAVA STAN VO GORCE, 44 m2 SO 1 SPALNA NA 1 KAT, SEVER,VSELUVANJE VO JANUARI 2018 G.SE NAOGA VO BLIZINA NA GIMNAZIJATA VO GORCE.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Скопје
 • Населба: Ѓорче петров
 • Во близина на: GIMNAZIJATA
 • Површина: 44 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 1 / 8
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 28 пат/и
 • Огласот е објавен на 16.12.2017 23:52

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад