NASELBA ALEKSANDRIJA     Скопје, Ѓорче петров

860 eur   (15 eur/m2)

59 m2 | 3 соби, изграден 2017 год. | Шифра #1119

Опис на имотот

SE PRODAVAAT NOVI STANOVI VO NOVATA EKO NASELBA ALEKSANDRIJA.STAN 59 m2 NA 5/5 KAT,GORE E PLOCA,SO LIFT,PARNO. 860 EUR/m2 I STAN 62 m2 NA 4/5 KAT SO 2 SPALNI,PARNO LIFT.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: NASELBA ALEKSANDRIJA
 • Град: Скопје
 • Населба: Ѓорче петров
 • Во близина на: PORTA VLAE
 • Површина: 59 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 5 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 32 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.12.2017 10:49

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад