KOZLE     Скопје, Козле

1,100 eur/месец   (7 eur/m2)

150 m2 | 5 соби, изграден 2016 год. | Шифра #1104

Опис на имотот

SE IZNAJMUVAAT 2 KATA OD NOVA UBAVA KUKA VO KOZLE.VO 1 KAT E DNEVNIOT DEL SO BANJA,A NA 2 KAT SE 2 SPALNI SO GOLEMA BANJA I PREKRASNA TERASA OD 15 m2.ORIENTACIJA E JUGOZAPAD.VO DVOR SLOBODNI SE 2 PARKING MESTA.KUKATA SE IZDAVA PRAZNA PO CENA OD 1100 EUR.MOZE I SO MEBEL 1300 EUR.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: KOZLE
 • Град: Скопје
 • Населба: Козле
 • Во близина на: GERMANSKA AMBASADA
 • Површина: 150 m2
 • Површина на дворот: 200 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 2016
 • Кат: 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 35 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.12.2017 10:37

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад