IMPULS     Скопје, Визбегово

1,500 eur/месец   (2 eur/m2)

700 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #2429

Опис на имотот

IMPULS AGENCIJA iznajmuva macacinski prostor od 700m2 povrshina vo Vizbegovo. Pozicioniran na dvorno mesto od 2300m2 zaedno so 2 odelni kancelarii od 60m2
CENA 1500 EUR
KONTAKT TELEFON DEJAN 075 424 130
SHIFRA 2429

Информации за имотот

 • Тип на објект: Магацински Простор
 • Адреса: IMPULS
 • Град: Скопје
 • Населба: Визбегово
 • Во близина на:
 • Површина: 700 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 60 пат/и
 • Огласот е објавен на 30.11.2017 13:59

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад