Agencija Prostor     Скопје, Центар

1,000 eur/месец   (12 eur/m2)

84 m2 | 1 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8031/1

Опис на имотот

Se izdava deloven prostor 84m2 vo Centar koj odgovara za poveke nameni (kafich,butik,gostilnica i dr.) Se iznajmuva na podolg period. Cena 1000eur. Shifra-8031/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: REKORD
 • Површина: 84 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 68 пат/и
 • Огласот е објавен на 02.01.2018 10:41

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад