Agencija Prostor     Скопје, Центар

10 eur/месец   (0 eur/m2)

34 m2 | 1 соби, изграден 2015 год. | Шифра #8036/1

Опис на имотот

Се издава деловен простор во Центар од 34м2. Греењето е на струја, со можност за приклучок на парно. Се издава празен. Цена 10еур/м2. Шифра 8036/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: SOBOREN HRAM
 • Површина: 34 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2015
 • Кат: 1 / 4
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 77 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.12.2017 17:38

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад