IMPULS     Скопје, Центар

650 eur/месец   (7 eur/m2)

100 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #2420

Опис на имотот

ИМПУЛС АГЕНЦИЈА издава кат од куќа во близина на Грчки конзулат во Скопје
Станот е на високо приземје, Комплетно наместен, со вкупна корисна површина од 100 квадрати и високи плафони.
Има два клима уреди сплит систем, приклучок на градско парно и два влеза . Дворот може да се користи заеднички со семејството домаќин , со кош за играње кошарка.
Станот располага со големо претсобје со шанк , една спална соба со брачен кревет , втора спална соба со единичен кревет , голема дневна соба работна соба или трпезарија , ходник кон кујна бања
Постои можност и за приватен паркинг, во дворот под стреа или во затворена гаража со директен пристап од улицата.
Станот се издава со платени трошоци за вода, оптички интернет пристап и дигитална телевизија, така што единствените трошоци се оние за струја и парно и редовно одржување по сопствен избор.
Станот се издава по цена од 650 Евра.
Контакт телефон Дејан 075 424 130
Шифра 2420

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: IMPULS
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на:
 • Површина: 100 m2
 • Површина на дворот: m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 1 / 2
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 65 пат/и
 • Огласот е објавен на 27.11.2017 15:35

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад