Agencija Prostor     Скопје, Центар

200 eur/месец   (2 eur/m2)

100 m2 | 3 соби, изграден 1988 год. | Шифра #МА5

Опис на имотот

Na Vodno se Izdava Sprat od Kuka 100m2 -Namesten-so dve spalni sobi,kujna so trpezarija,dnevna, kupatilo i so balkoni.Greenje e na struja.Spratot e so orientacija jugo-sever. Se iznajmuva za 200eu.Prednost imaat studenti.Shifra-MA5

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Vodno
 • Површина: 100 m2
 • Површина на дворот: 1 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1988
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 76 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.01.2018 16:09

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад