Agencija Prostor     Скопје, Центар

100,000 eur   (1,538 eur/m2)

65 m2 | 1 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8010

Опис на имотот

На одлична локација, на самата главна улица во Дебар Маало се продава дуќан од 45м2 + 20м2 галерија и можност за тераса. Има санитарен чвор и паркинг простор. Погоден е за повеќе намени како кафич, маркет, аптека и друго. Цена 100000eur +ДДВ. Шифра 8010

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: CENTAR
 • Површина: 65 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 124 пат/и
 • Огласот е објавен на 24.01.2018 12:16

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад