Agencija Prostor     Скопје, Кисела вода

70,000 eur   (729 eur/m2)

96 m2 | 3 соби, изграден 1980 год. | Шифра #7008

Опис на имотот

Se prodava baraka vo 11 Oktomvri-Kisela Voda 96m2 so plac204m2. Barakata e so dogradaba, so dve spalni,kujna so trpezarija,dnevna i kupatilo. Se naoga na mirna lokacija za cena 70 000eu so mesto za dogovor. Barakata ima mesto za gradba,so plateni komunalii. Shifra-7008

Информации за имотот

 • Тип на објект: Баракa
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на: PREKRASNA NASELBA
 • Површина: 96 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1980
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 88 пат/и
 • Огласот е објавен на 22.01.2018 13:41

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад