АБЦ ДОМ     Скопје, Аеродром

1 eur/месец   (0 eur/m2)

65 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #11763

Опис на имотот

шифра 11763 - Се издава стан во Аеродром, 65м2, со една спална, на 7 кат со лифт, со сопствено греење на струја, комплетно реновиран и наместен со понов мебел

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: TC CAPITOL
 • Површина: 65 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 7
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 70 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.11.2017 10:09

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад