Agencija Prostor     Скопје, Аеродром

1,040 eur   (19 eur/m2)

55 m2 | 2 соби, изграден 2017 год. | Шифра #12-BR

Опис на имотот

Совршено решение на совршена локација во населбата Аеродром. Исполнување на сите Ваши визии за удобен и екстравагантен дом. Можност за мирен живот на урбана локација. Приземје со деловни објекти, поткровје со лукзузни апартмани со поглед од милион долари.Објектот има 84 станови два посебни влеза. Шест ката плус поткровје.
Станови од 29,55m² до 81,55 m² со внимателно проектиран распоред на соби.Деловни објекти од 57 m² до 61 m². Отворен и непречен поглед од сите станови. Урбана средина со паркови,училишта,здравствена установа. Шифра- 12-БР

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: AERODROM
 • Површина: 55 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 1 / 8
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 117 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.02.2018 13:21

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад