Agencija Prostor     Скопје, Центар

1 eur   (0 eur/m2)

54 m2 | 2 соби, изграден 2017 год. | Шифра #08-EF

Опис на имотот

Се продаваат станови на прекрасна локација во близина на City Mall. Градбата на становите се одликува со врвен квалитет. самите станови имаат максимално искористен простор и одлична ориентираност. Шифра-08-ЕФ

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: CITY MALL
 • Површина: 54 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 1 / 8
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 138 пат/и
 • Огласот е објавен на 30.01.2018 16:19

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад