Agencija Prostor     Скопје, Центар

1,500 eur/месец   (11 eur/m2)

140 m2 | 2 соби, изграден 1980 год. | Шифра #8035/1

Опис на имотот

Se izdava Deloven Prostor 105m2+35m2 suteren vo Bunjakovec. Prostorot e so pristap od dve strani i so parking mesto. Se izdava na podolg period - do 10 godini. Cena- 1500eu. Shifra-8035/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: BUNJAKOVEC
 • Површина: 140 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 1980
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 85 пат/и
 • Огласот е објавен на 23.01.2018 17:13

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад