Agencija Prostor     Скопје, Центар

400 eur/месец   (9 eur/m2)

45 m2 | 1 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8034/1

Опис на имотот

Se izdava/prodava deloven prostor vo Centar nasproti Soboren Hram. Prostorot e 45m2 i e pogoden za poveke nameni. Se izdava prazen. Cena 400eur. Shifra-8034/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: SOBOREN HRAM
 • Површина: 45 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 101 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.12.2017 15:01

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад