Agencija Prostor     Маврово,

45,000 eur   (900 eur/m2)

50 m2 | 2 соби, изграден 2000 год. | Шифра #18ЕФ

Опис на имотот

Се продава вила во убавото Маврово од 50м2 со плац 720м2,наместена,со една бања, две спални соби,дневна,два балкони,две паркинг места,со позиција исток.Цена-45000ев.Шифра-18ЕФ

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Маврово
 • Населба:
 • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
 • Површина: 50 m2
 • Површина на дворот: 720 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 53 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.01.2018 16:15

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад