Agencija Prostor     Маврово,

75,000 eur   (521 eur/m2)

144 m2 | 5 соби, изграден 2000 год. | Шифра #1ЉБ

Опис на имотот

Се продава вила во Маврови Анови 144м2 со плац 544м2 со греење на дрва.Цена 75000ев.Шифра-1ЉБ

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Маврово
 • Населба:
 • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
 • Површина: 144 m2
 • Површина на дворот: 544 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 2 / 2
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 57 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.01.2018 16:05

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад