Agencija Prostor     Маврово,

42,000 eur   (636 eur/m2)

66 m2 | 2 соби, изграден 1999 год. | Шифра #11МА

Опис на имотот

Се продава вила во Маврово 66м2 од кои По-10м2,Пр-33м на кои има дневен престој со кујна и трпезарија,Пк-23м2 на кои се наоѓаат 2 спални соби.Вилата е оплеменета со балкон од 12м2.Цена-42000ев.Шифра-11МА

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Маврово
 • Населба:
 • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
 • Површина: 66 m2
 • Површина на дворот: 0 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 1999
 • Кат: 2 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 53 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.01.2018 15:49

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад