Agencija Prostor     Маврово,

40,000 eur   (800 eur/m2)

50 m2 | 3 соби, изграден 2000 год. | Шифра #11КЉ

Опис на имотот

На падините на Бистра со прекрасен поглед се продава вила 50-60м2со плац 700м2-Пр+1.Располага со 2 спални соби,кујна,трпезарија,дневна,купатило+2 балкони сто овозможуваат прекрасен поглед кон езерото.Цена 40 000ев.Шифра-11КЉ

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Маврово
 • Населба:
 • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
 • Површина: 50 m2
 • Површина на дворот: 700 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 64 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.01.2018 13:02

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад