Agencija Prostor     Маврово,

1 eur   (0 eur/m2)

50 m2 | 2 соби, изграден 1990 год. | Шифра #9НР

Опис на имотот

Во Маврово се продава вила од 50м2 +16м2 гаража и 220 м2 двор.Има прекрасен поглед.Цена по договор.Шифра-9НР

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Маврово
 • Населба:
 • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
 • Површина: 50 m2
 • Површина на дворот: 220 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 1990
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 51 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.01.2018 12:45

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад