Agencija Prostor     Маврово,

130,000 eur   (1,000 eur/m2)

130 m2 | 6 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8МИ

Опис на имотот

Во Маврово на самиот пат постои една прекрасна вила 130м2 со плац од 650м2.Вилата располага со вкупно 6 соби и тоа спални,трпезарија,кујна,дневна со греење на струја.Цена-130 000ев.Шифра-8МИ

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Маврово
 • Населба:
 • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
 • Површина: 130 m2
 • Површина на дворот: 650 m2
 • Бр соби: 6
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 2 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 61 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.01.2018 12:34

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад