Agencija Prostor     Маврово,

1 eur   (0 eur/m2)

1200 m2 |  | Шифра #4/1БС

Опис на имотот

Во Маврово покрај езеро се продава плац 1200м2 со објект со цена по договор.Ш-4/1БС

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Маврово
  • Населба:
  • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
  • Површина: 1200 m2
  • Огласот е виден 64 пат/и
  • Огласот е објавен на 09.01.2018 12:14

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад