Agencija Prostor     Маврово,

100,000 eur   (1,667 eur/m2)

60 m2 | 2 соби, изграден 2000 год. | Шифра #4М

Опис на имотот

Прекрасен е погледот кон бачилата и ски-центарот во Маврово.Токму таму се продава плац 778м2 со вила од 60м2 која има сопствен паркинг и парно со камин. Цена 100 000ев.Шифра-4М

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Маврово
 • Населба:
 • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
 • Површина: 60 m2
 • Површина на дворот: 778 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 67 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.01.2018 16:48

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад