Agencija Prostor     Маврово,

30,000 eur   (375 eur/m2)

80 m2 | 3 соби, изграден 2000 год. | Шифра #1МГЛ

Опис на имотот

Помала но впечатлива вила се продава во Маврово . Убаво средена 80м2 со дворче од 50м2.Се продава наместена со кујна,дневна,трпезарија,2 спални соби,летна кујна и нус-простор.Истата поседува и ИЛ.Цена по договор. Шифра-1МГЛ

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Маврово
 • Населба:
 • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
 • Површина: 80 m2
 • Површина на дворот: 50 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 78 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.01.2018 16:33

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад