Agencija Prostor     Маврово,

150,000 eur   (1,875 eur/m2)

80 m2 | 5 соби, изграден 1990 год. | Шифра #13БО

Опис на имотот

На падините на Бистра во срцето во Маврово се продава кука во основа 80м2 на 2 нивоа со плац 900м2. Куката е со најпрекрасниот поглед кон езерото.Цена=150000ев.Шифра-13БО

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Маврово
 • Населба:
 • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
 • Површина: 80 m2
 • Површина на дворот: 900 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 1990
 • Кат: 2 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 60 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.01.2018 15:53

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад