MAGACIN VO GTC     Скопје, Центар

8,500 eur   (1,214 eur/m2)

7 m2 | 1 соби, изграден 1990 год. | Шифра #17648

Опис на имотот

ITNO se prodava magacinski prostor vo GTC .Od 7 m2.
CENATA NE E FIKSNA...

Информации за имотот

 • Тип на објект: Магацински Простор
 • Адреса: MAGACIN VO GTC
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: GTC
 • Површина: 7 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 1990
 • Кат: Приземје / 0
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 65 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.12.2017 19:40

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад