GTC DUKJAN     Скопје, Центар

45,000 eur   (2,250 eur/m2)

20 m2 | 3 соби, изграден 1990 год. | Шифра #17647

Опис на имотот

ITNO se prodava dukan vo Gtc 20m vo suteren (podrum),
karshi Zegin.
CENATA NE E FIKSNA...

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: GTC DUKJAN
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: GTC
 • Површина: 20 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1990
 • Кат: Приземје / 3
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 77 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.12.2017 19:39

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад