Agencija Prostor     Маврово,

100,000 eur   (952 eur/m2)

105 m2 | 5 соби, изграден 2000 год. | Шифра #5СА

Опис на имотот

Ве продава вила во Маврови Анови од 105м2 со плац 300м2.Шифра-5СА

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Маврово
 • Населба:
 • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
 • Површина: 105 m2
 • Површина на дворот: 300 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 64 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.01.2018 15:46

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад