Agencija Prostor     Маврово,

1 eur   (0 eur/m2)

180 m2 | 5 соби, изграден 1980 год. | Шифра #10МА

Опис на имотот

На само на 2км од ски-центарот се продава плац од 770м2 до езеро со 180м2 вила.Цена по договор.Шифра-10МА

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Маврово
 • Населба:
 • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
 • Површина: 180 m2
 • Површина на дворот: 770 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 1980
 • Кат: 1 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 72 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.01.2018 15:33

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад