Agencija Prostor     Скопје, Ѓорче петров

55,000 eur   (1,146 eur/m2)

48 m2 | 1 соби, изграден 2000 год. | Шифра #1036

Опис на имотот

Се продава стан во Горче Петров од 48м2.Станот е луксузно наместен и се продава така.Има посебна спална, дневна со кујна, тераса,.Со станот има и подрум а станот се наоѓа на високо приземје. Цена 55000. Шифра-1036

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Ѓорче петров
 • Во близина на: Opstina
 • Површина: 48 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 5
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 81 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.02.2018 13:07

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад