Agencija Prostor     Скопје, Пржино

150,000 eur   (920 eur/m2)

163 m2 |  | Шифра #9027

Опис на имотот

Се продава плац во населба Пржино со вкупна површина 285м2, на кој има стара куќа со основа 163м2 ,маркица П+2+ПК, класа А1. Постои и можност за замена со компензација на стан и доплата. Цена 150000еур. Шифра 9027

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Скопје
  • Населба: Пржино
  • Во близина на: PRZINO
  • Површина: 163 m2
  • Огласот е виден 116 пат/и
  • Огласот е објавен на 31.01.2018 18:04

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад